counter create hit

مطالب مرتبط:
"عین ترما" در غوطه شرقی دمشق کاملا آزاد شد

"عین ترما" در غوطه شرقی دمشق کاملا آزاد شد

ارتش سوریه منطقه عین ترما در غوطه شرقی دمشق را از لوث گروه های تروریستی آزاد کرد.

اولین پرواز تل آویو به دهلی نو از طریق آسمان عربستان سعودی

اولین پرواز مستقیم تل آویو به دهلی نو امروز (پنجشنبه) از طریق آسمان عربستان سعودی انجام خواهد شد.

شلیک یگان موشکی یمن به تأسیسات نفتی عربستان در نجران

یگان موشکی یمن اعلام کرد که تأسیسات شرکت ملی نفت آرامکو در جنوب عربستان را با یک فروند موشک کوتاه بُرد از نوع «بدر 1» هدف قرار داد.

توهین خاخام اعظم صهیونیست به مردم سیاه پوست

خاخام اعظم صهیونیست در خطبه های این هفته خود، مردم سیاه پوست را با لغاتی زننده خطاب کرد.

تسلط کامل ارتش سوریه بر منطقه «وادی عین ترما»/ خروج بیش از دو هزار غیرنظامی از غوطه شرقی

ارتش سوریه در حال ادامه عملیات خود در مناطق مختلف غوطه شرقی است و روند خروج افراد غیرنظامی از این منطقه همچنان ادامه دارد، امروز افراد غیرنظامی از گذرگاه های «حرستا» و اردوگاه «الوافدین» از غوطه خارج شدند. ...

ارتش یمن از یک موشک بالستیک جدید رونمایی کرد

ارتش یمن از یک موشک بالستیک جدید رونمایی کرد

ارتش یمن در بیانیه ای از یک موشک بالستیک جدید رونمایی کرد.

پیشنهاد جدید آمریکایی ها به اروپا برای اعمال تحریم های موشکی علیه ایران

دیپلمات های آمریکایی در گفت وگو با طرف های اروپایی به آنها پیشنهادهایی جزئی درباره نحوه اعمال تحریم علیه برنامه موشکی ایران ارائه کرده اند.

موافقت کره شمالی با برگزاری مذاکرات نشست مقدماتی

موافقت کره شمالی با برگزاری مذاکرات نشست مقدماتی

کره جنوبی از موافقت کره شمالی برای برگزاری مذاکرات مقام های ارشد دو کشور در روز 29 مارس یعنی پنجشنبه آینده خبر داده است.

خوشحالی مردم سوریه در پی آزادسازی ۹۰ درصد از «غوطه شرقی»

آزادسازی ۹۰ درصد از غوطه شرقی دمشق از لوث گروه های تروریستی، شادمانی مردم سوریه را در پی داشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن: من موفق ترین رئیس جمهور آمریکا, من

ترامپ: من موفق ترین رئیس جمهور آمریکا هستم

گزارش اخبار جهان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور آمریکا روز جمعه در سخنرانی در کنفرانس سالانه حزب محافظه کار ادعا کرد که در اولین سال حضور خود در کاخ سفید موفق ترین رئیس جمهور ایالات متحده است. این سخنرانی یک ساعت و 15 دقیقه یک مغلوب ساختن پیشی جستن کارت فقط کمی کوتاه تر از این حرف از بیانیه سالانه از این کشور در ماه گذشته است. در این سخنرانی ولگرد را تحریم های جدید علیه کره شمالی در اخبار است. بازگشت به انتقاد از روش های پرداخت و همچنین موضوع ساخت یک مرز دیوار بین آمریکا و مکزیک بود که دوباره مطرح شده است. نکته دیگر در این سخنرانی تهمت بود مغلوب ساختن پیشی جستن به ستایش از دستاوردهای در طول یک سال ریاست جمهوری خود پرداخت. در این سخنرانی گفت: من دولت را موفق ترین عملکرد یک سال طول تاریخ ریاست جمهوری آمریکا. بخش قابل توجهی دیگری از این سخنرانی واکنش ترامپ به درخواست های مربوط به کنترل و محدود کردن حمل سلاح به ویژه پس از حادثه تیراندازی مرگبار دبیرستان پارکلند فلوریدا که 17 کشته بر جا گذاشت، بود. ترامپ راهکارهایی برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی بیان کرد از جمله اینکه بهبود امنیت مدارس و بررسی مسئله سلامت روانی و تقویت بررسی سوابق خریداران. وی همچنین به ایده مسلح کردن معلمان برای جلوگیری از وقوع چنین حوادثی اشاره کرد. ترامپ با تکرار نظرات پیشین خود گفت نگهبانی که در دبیرستان پارکلند صدای شلیک گلوله را شنید و نتوانست اقدامی برای جلوگیری از بروز این اتفاق کند، عملکرد خوبی نداشته است. هر چند ترامپ از محبوبیت چندانی در سراسر آمریکا برخوردار نیست، شرکت کنندگان در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران از صحبت های وی استقبال کردند. در این سخنرانی یکی از معترضان به صحبت های وی تلاش کرد، سخنرانی ترامپ را برهم بزند که به سرعت از سوی نیروهای امنیتی از آنجا دور شد. منبع:باشگاه خبرنگاران